KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13955229
nr 1395 5229
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad William 1888, Tyskland. Motivet: 20x14, yttermått inklusive ram: 32x25 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 maj 2021
kl 20:40:10
100 kr
150 kr